Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Prečo keramicky riad?

Prečo Keramické panvice a sady...

čítajte viac o tom, prečo práve keramický povrch je to vhodné a zdravšie riešenie úpravy jedla.

Keramicky povrch je na našom trhu momentálne to najlepšie čo môžete v rámci prípravy jedál pre seba a svoju rodinu spraviť, je taktiež ideálny pre profesionálov, ktorý si potrpia na kvalite či už kuchynských potrieb , alebo priamo jedál, ktoré pripravujú.  A neodvratne je to úžasný a nádherný darček , ktorý Vám zo svojej ponuky vrelo odporúčame.

Sady keramickych hrncov , ako aj samostatné panvice Vám ponúkame v viacerých sadách, a to od 7do14– dielne a v dvoch farbených prevedeniach -  champagne,black  za skvelé ceny + milý BONUS  zdarma.

Keramické panvice a hrnce - všetko v elegantnej sade.Dovoľte nám predstaviť exkluzívnu sadu hrncov, ktorá určite poteší svojou novou a inovatívnou technológiou a samozrejem ako vždy aj nádherným oku lahodiacim talianskym dizajnom. icon smile Sada hrncov, hrnce Bioceramix

Skutočná ecologická revolúcia v kuchyni garantujúca tú najlepšiu hygienu pri varení, ktorá je ideálna pre zdravé a diétne varenie a rešpektuje naše životné prostredie už od výrobného procesu. Spojenie výhod “neprilnavosti” a “keramickej vrstvy” do BIO keramického povrchu.

Keramický povrch, ktorý je nepriľnavý, hygienický a odolný.

Povrch je vytvorený z viacerých nepriľnavých vrstiev posilnený keramickým základom, ktorý vytvára kompaktný, hladký a nepriepustný film. Umožňuje varenie bez oleja a jeho čistenie je veľmi praktické.

Farba vnútorného povrchu ostáva nezmenená po veľmi dlhú dobu, čo výrobku dodáva čistý a hygienický vzhľad.

   

 

Hlavná časť výrobku je vyrobená z tvrdého, veľmi odolného hliníka so štruktúrou medového plástu. Dvojité dno sa skladá z exkluzívnej, nehrdzavejúcej ocele, je odolné voči kriveniu, termické, protišmykové a energeticky úsporné. Vonkajší povrch výrobku je potiahnutý šiestimi vrstvami nelepivého/nepriľnavého materiálu s prirodzene tvrdých minerálov, kt. je odolný voči teplote až do 450 °C a nezmení svoje vlastnosti ani farbu počas používania a umožňuje jednoduché čistenie produktu. Oblý tvar umožňuje rovnomerný prenos/šírenie teploty na všetkých druhoch sporákov a zároveň šetrí energiu. Ergonomická rúčka/uško sa skladá z bakelitu s chrómovou vložkou. Je odolná/é voči teplote až do 200 °C .Výrobky sú vhodné na použitie do umývačky riadu a pre typy sporákov. Pokrievka je vyrobená zo skla a nerezu. Má praktické využitie pre lepšie ochutenie jedál. V úchyte pokrievky je malý otvor, ktorý umožňuje tekutým dochucovadlám postupné vstrebávanie do jedla…

 

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist