Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Keramické sady panvice a hrnce Aston

Vitajte na stránke keramickepanvice.wbl.sk . Keramické sady hrncov a panvíc. Keramické panvice‚ keramické hrnce v 7-,9-,10-,11-dielnych i 14dielných sadách.

Široký výber keramických panvíc  a kompletných sád - keramický riad  od 7do 12-dielnych sadách. Keramické panvice a keramické hrnce v prijateľných cenách. Prečítajte si výhody varenia v keramických panviciach a rozhodnite sa, ktorú z farebných variánt si vyberiete pre seba, alebo darujete ako hodnotný darček svojím blízkym.

Keramický povrch je revolučné riešenie v oblasti nepriľnavých povrchov, garantujúc dlhodobú nepriľnavú funkciu. Vyššia odolnosť povrchu je daná keramickým základom armatúry, svojou viacvrstvovou štruktúrou. Technológia RPP-2 dokonca zaručuje dlhodobú odolnosť i pri PROFESIONÁLNOM používaní. Okrem zdravého a diétneho varenia bez tuku je povrch ľahko umývateľný. Jeho farba zostáva vždy nezmenená i po dlhodobom použivani. Povrch keramiky rešpektuje životné prostredie už od začiatku výrobného procesu. PREČO teda KERAMIKA? : Ľahká ÚDRŽBA - BEZ Deformácie TVARU - PROTI SKLZOVÝ ÚČINOK - SKVELÝ POMER CENA / KVALITA. Použiteľné na všetky typy

varných dosiek: na PLYNOVÉ, ELEKTRICKÉ, SKLO-KERAMICKÉ, INDUKČNE ,HALOGENOVÉ.

Základné tipy:

  • povrch ľahko umývateľný/bez deformácie povrchu
  • BEZ škodlivého teflonu/PFOA free
  • na VŠETKY typy šporákov, vrátane indukcie
  • dokonale NEPRILNAVY keramický povrch
  • skvelý pomer KVALITA/CENA

KERAMICKE PANVICE A HRNCE v SADACH  ZA SKVELE CENY PRE VAS!!!     Nakupujte za prijateľné AKCIOVE ceny práve TERAZ a TU !!!

Keramické hrnce a panvice sú BEZ TEFLONU, PFOA free - Sú vhodné na použitie - do umývačky riadu - a pre všetky typy sporákov, vrátane indukcie.

NOVINKA vyrábaná v EU je už skladom a pripravená iba pre Vás v pekne balenej sade. Panvice a hrnce s keramickým povrchom BEZ teflonu, bez PFOA , svojim spracovaním - kvalitou prevalcovali svojich konkurentov, ktorých poznáte z supermarketov vyrábaných v Ázii. Vďaka nadčasovej technológii , špičkovému spracovaniu, sú panvice a hrnce nezávadné a eko - k prírode a aj Vášmu zdraviu - šetrná keramická úprava povrchu - DOKONALE nepriľnavá.( čo sa o výrobkoch z Ázie po niekoľkých použitiach povedať nedá).

Zdôrazňujeme, že samozrejmosťou je možnosť použitia riadu pre všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie.

Unikátna sada keramických hrncov a panvíc - vysoko kvalitných výrobkov s exkluzívnym patentovaným nepriľnavým povrchom tj. ZDRAVÉ VARENIE BEZ TUKU, NEPRIĽNAVÝ - ODOLNÝ - HYGIENICKÝ POVRCH.

 

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist